Статьи

Вебінар «Уроки карантину для HR і не тільки…» 18.06.2020

Вебінар «Уроки карантину для HR і не тільки…» 18.06.2020

Коли: 18 червня 2020 року о 16:00

Тема: Уроки карантину для HR і не тільки…

Спікерка:

Марія Гершман, HR-директорка Холдингу Fozzy Group. Більшу частину своєї кар'єри Марія провела в компанії Mars Incorporated, працювала у різних відділах і бізнес-сегментах компанії. Своє покликання знайшла саме в HR, де почала шлях з рекрутменту, поступово розширюючи та наповнюючи професійний багаж, працюючи у різних підрозділах HR-функції. Так, Марія запускала Graduates Development Program в СIS, відповідала за HR Сollege і функціональну експертизу HR в СIS, працювала у складі Mars University, була Talent Director і вибудовувала Talent процеси в СIS, очолювала ще один підрозділ Mars в Україні Royal Canin. З січня 2020 року приєдналася до компанії Fozzy Group.

Марія є експертом в галузі управління Талантами, в побудові організаційного дизайну і організаційних трансформацій, в області оцінки та розвитку персоналу, володіє сучасними технологіями оцінки, є сертифікованим користувачем продуктів KornFerry / Lominger: Leadership Architect, VOICES, CHOICES, TEAM ARCHITECT, INTERVIEW ARCHITECT.

Про що цей захід:

Що відбувалось з вашою компанією протягом останніх двох місяців? Можливо, ви були змушені дещо скорочувати об’єми роботи або змогли швидко трансформувати бізнес-процеси і змінити стратегію діяльності? Як би там не було, події останнього часу безпрецедентні, і на їх причини чи плин ми часто не могли влипнути. Проте тільки від нас залежить те, які уроки з цієї ситуації ми винесемо та як їх використаємо.

Наприклад, ми зрозуміли, що здатність компанії зберегти продуктивність працівників за будь-яких умов – критично важлива. Але якщо не подбати про базові речі, безпеку персоналу, технічну підтримку, не отримаємо бажаного результату. На вебінарі ми поговоримо про те, що ще впливає на ефективність, які існують основні інструменти для роботи керівника при віддаленому форматі роботи та які особливості мають «карантинні» комунікації.

Основні тези вебінару:

Вебінар безкоштовний. Реєстрація на захід ТУТ

Від однієї компанії у вебінарі може брати участь будь-яка кількість співробітників.

Тривалість вебінару – 1,5-2 години

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темою вебінару, будь ласка, пишіть їх на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua та на сторінці в Facebook, підписуйтеся на канал Рекруторія у Telegram

Зустрічаємося у четвер, 18 червня, о 16:00 на вебінарі «Уроки карантину для HR і не тільки…».

Вакансии дня

Комментарии