Статьи

Англійська на сторожі вашої кар’єри

Виникли труднощі з пошуком роботи за професією? Головне – не опускати руки, оскільки на кожного може чекати дійсно вражаюча кар’єра, треба лише вчасно зробити правильні висновки та, звісно, конкретні кроки згодом. У багатьох випадках усе, що потрібно, – вивчити англійську.

Шукаємо правильну мотивацію

Для початку слід розібратися в тому, чому ви постійно відкладаєте початок навчального процесу. Перенесення виконання справ на потім – класичний прояв антимотивації, через що стопориться бажання вивчити мову. Постарайтеся зрозуміти, що саме виступає цим якорем: хтось сказав, що у вас відсутні здібності до мов, занадто сильний акцент, відсутність гарантій, що це як-небудь допоможе в майбутньому тощо. Слід розуміти, що об’єктивність власних суджень не завжди перебуває на належному рівні, й це проблема. Потрібно позбуватися цих якорів якомога швидше, адже саме вони не дозволять досягти бажаного – ви будете топтатися на місці.

Англійська на сторожі вашої кар’єри

Як пробудити в собі бажання вчити мову? Подумайте про можливості, які так і залишаться недоступними без англійської (і це, не кажучи про навчальні матеріали, що допомагають ставати кращими у професійному плані). Цілком імовірний розвиток подій, коли керівництво відділу просто втомиться чекати від вас вивчення мови, що прямим чином позначиться на можливому підвищенні – якщо колега обійшов вас у даному питанні, то перевагу віддадуть йому. Нічого приємного, чи не так? І в усьому цьому є логіка, адже ви, наприклад, не зможете взяти участь у ділових переговорах, оскільки далеко не завжди учасники будуть готові до присутності перекладачів і автоматичного збільшення витраченого часу.

Комфорт, вирішення більш амбітних завдань, нові знайомства – лише деякі переваги, які відкриваються за рахунок знання англійської. Як підсумок, це допоможе роботі, відрядженням, переговорам різного рівня та навіть в Інтернеті (з’являються додаткові джерела інформації).

Ступінь володіння мовою – показник рівня освіченості людини

Переходимо безпосередньо до основної суті цього матеріалу. З кожним роком вільне володіння англійською та професійні навички стають усе більш важливим тандемом, завдяки якому можна отримати бажане місце роботи та просуватися по кар’єрних сходах. В Україні постійно з’являються іноземні фірми та організації, які дуже активно працюють з партнерами по всьому світу – звісно, лише української недостатньо для комунікацій належного рівня.

Повернемося до окремо винесеного рядка про освіченість людини – все це впирається в його перспективність для подальшого розвитку компанії. Багато хто з роботодавців ніколи не зупиняються на досягнутому, бажаючи всіляко форсувати прогрес, тому хочуть бачити у відділах фахівців, які знають англійську, навіть якщо вона використовується надзвичайно рідко (але в майбутньому все завжди може змінитися – це визначальний момент). Звичайно, великий досвід роботи й успішне виконання завдань будь-якої складності можуть нівелювати мовні вимоги, але це більше стосується винятків, коли є розбіжності з вектором розвитку компанії.

Багато що залежить від частоти використання мови і завдань навчання. Якщо говорити про найефективніші мовні навички, то вони набуваються завдяки грамотному підходу і послідовності при вивченні. Що це означає? Подібні навички доволі просто відновлюються, потрібно лише повернутися в мовне середовище, щоб згадати лексичний запас. Підтримка або підвищення рівня досягається завдяки корпоративним курсам англійської, і тут слід згадати слова про мотивацію – не втрачайте шанси, адже отримані знання можуть вам стати в пригоді не тільки на поточному робочому місці, але і в іншій компанії. Зараз усе менше сфер бізнесу, де іноземна мова не має значення.

Знання англійської – запорука успішної кар’єри, оскільки вам доступно найголовніше – більша кількість можливостей, до того ж розмиваються кордони, бо стають доступними вакансії у міжнародних компаніях. Не менш важливий момент: володіння іноземною мовою підтверджує ваше бажання отримувати додаткові знання і ставати краще. Цілеспрямованість – те, що завжди цінуватиметься роботодавцями.

Вакансии дня

Комментарии