ООО Барком

Львов
www.barkom.ua
Сферы деятельности

Продукты питания

Розничная торговля

Сельское хозяйство

ООО Барком

Українська компанія, яка займається вирощуванням свиней, великої рогатої худоби, іншої сільськогосподарської продукції, виготовленням та реалізацією продуктів громадського харчування через власну торговельну мережу.

ТМ «Родинна ковбаска» — це мережа магазинів, яка представлена в 10 областях: Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Київській, Вінницькій, Житомирській.

Перший магазин «Родинної ковбаски» з’явився у Львові 2001 року. ТМ «Родинна ковбаска» налічує більше 350 магазинів. Кожен з яких має власний індивідуальний стиль та особливий дизайн. Тут можна придбати широкий асортимент свіжого м’яса, ковбасних виробів та хлібо-булочну продукцію. Це високоякісний товар за доступними цінами. А головне — український!

Наші переваги:

  1. Високоякісний продукт за доступною ціною.
  2. Лише власна сировина.
  3. Більше 100 найменувань ковбасних виробів.
  4. Власний м’ясопереробний цех.
  5. Власна пекарня.
  6. Мережа збуту на території 10 областей.

Слоган Компанії – «Своє Свіже». Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва: від вирощування зерна для хліба і корму для худоби, контролю вирощування свинини та птиці, повного контролю доставки сировини на виробництво, сучасного виробництва на новому європейському обладнанні, вакуумного пакування продукції для збереження свіжості та чистоти продукції, власні холодильні автомобілі для доставки продукції по магазинах, до кінцевого етапу – потрапляння продукції на нові європейські холодильні вітрини для продажу.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина12

Информационные технологии, интернет, телеком7
Производство, сельское хозяйство5
Рабочий персонал3